top of page

איך לטפל בעור הפנים מעל גיל 40 בצורה טבעית, בתוכנית יעילה וחסכונית עם תוצאות שנשמרות לאורך זמן

עודכן: 1 ביולי

החל מגיל 40 עור הפנים עובר שינויים משמעותיים, בייחוד אצל נשים, עם הירידה בייצור אסטרוגן. מתחילה ירידה באלסטיות, הופעת קמטים, קמטוטים וכתמי גיל, וחלים שינויים בטקסטורה. קצב ייצור הקולגן והאלסטין, חלבונים השומרים על גמישות ומוצקות העור, פוחת. החשיפה הממושכת לשמש לאורך השנים מצטברת וגורמת להופעת כתמי פיגמנטציה על עור הפנים. אבל לא חייבים לקבל את המצב כגזרת גורל. יש הרבה מה לעשות בצורה טבעית וזה ממש עובד. 

אז איך אפשר לשמור על עור הפנים קורן, מוצק ובריא בצורה טבעית, אך יעילה, גם מעל גיל 40?שגרת טיפול נכונה מאטה את הופעת סימני הזדקנות ומשאירה את העור במראה צעיר יותר. טיפוח העור תורם להרגשה כללית טובה וביטחון עצמי גבוה יותר. נשים שמקפידות על טיפוח עורן מרגישות פעמים רבות טוב יותר עם עצמן, מה שמשפיע על איכות החיים הכללית.


קיימת משמעות רבה להצלחה בטיפול בעור הפנים בכך שנכנסים לשגרת טיפולים קבועה, החל מאחת לשבוע ועד אחת לחודש-חודשיים, על מנת לשמור על עור בריא. טיפולים המבוססים על טהרת הטבעיות מגבירים את היכולת של הגוף לחדש את המאגרים הפנימיים שלו בעצמו, בשילוב עם טכנולוגיות שמעודדות ייצור קולגן ואלסטין באופן טבעי, זה מה שעושה את ההבדל, אפקט משולב. שיטת טיפול זו בריאה יותר לגוף, זולה יותר, ומחזיקה זמן רב יותר.

איך זה עובד בשילוב של ארבעה מרכיבים לתוכנית יעילה ומוכחת:

1. תזונה נכונה להעשרת עור הפנים. דיאטנית קלינית בונה עבורך באופן אישי לפי אורח חייך תפריט מזונות שיישמרו על חיות וברק של העור. אחד הסימפטומים של גיל המעבר היא עליית השומן באזור הבטן, כך שהתזונה המותאמת לך אישית תעזור לך להיפטר מהשומן הבטני. התוכנית והתפריט בנויים כך שתהיה הקפדה על ירידה מתונה במשקל, כדי לאפשר לעור הפנים להתרגל למצב החדש ולשמור על המתיחות וטונוס שרירי הפנים, גם כשאת מרזה.

 

2. דיקור סיני קוסמטי לעידוד הייצור הטבעי של קולגן ואלסטין. הדיקור מוביל להזרמת דם וצ'י לאזור הפנים וזה גורם לטשטוש קמטים  וקמטוטים, למיצוק העור הנפול, להבהרת כתמים, להפחתת שקיות מתחת לעיניים ולמראה עור בריא וזוהר. הדיקור הקוסמטי הוא טיפול הוליסטי מה שאומר שמעבר לשיפור משמעותי בעור הפנים יש שיפור באנרגיה הכללית, מערכת העיכול מתאזנת, המצב רוח משתפר, השינה טובה ועמוקה יותר, חל שיפור בתסמינים הקשורים לחוסר איזון הורמונלי ובאופן כללי הגוף יותר מאוזן ורגוע.

 

3. טיפול פנים במכשור מתקדם מבוסס קרני אור וגלי רדיו. שני מכשירים אלה זמינים עבורך בקליניקה והם מבוססים בשיטת עבודתם על כך שקיימים בגוף כל המאגרים הדרושים להחיות את עור הפנים. טכנולוגיות אלה מעודדות את הגוף לייצר קולגן ואלסטין בצורה פעילה, טבעית וקבועה.

4. טיפולים קוסמטיים. מרכז הטיפולים מעניק במסגרת התוכנית טיפולי פילינג ומזותרפיה לשיפור מראה העור, חיזוק הטונוס והמוצקות. במהלך הטיפול משולבות מסכות פנים ייעודיות ושימוש בקרמים פעילים למיצוק וחיזוק מרקם העור.

נשים רבות חוות שינוי אמיתי ושיפור משמעותי במיצוק וחיזוק עור הפנים בשיטות טיפול טבעיות. התוצאות נשמרות לאורך זמן רב יותר מכיוון שתהליכים ביולוגיים מחזיקים זמן רב יותר מטיפולים פולשניים וכאלה המזריקים חומרים חיצוניים, כך שגם ההוצאה הכספית נמוכה יותר.

 

העור שלך ירגיש בהבדל כבר מהביקור הראשון.

פה בשבילך,

אסנת

62 צפיות

コメント


bottom of page