IMG-20180903-WA0009.jpg

 

דיקור קוסמטי (אנטי אייג'ינג / קוסמטיקה סינית)

 

לטיפול הזה הגעתי כשחיפשתי באופן אישי מענה לקמט קטן שהתחיל להיווצר בין הגבות. ידעתי שלא ארצה להגיע להזרקות כמו בוטוקס וטיפולים פולשנים אחרים. למדתי את הדיקור הקוסמטי והתחלתי לטפל בעצמי ובמטופלות בקליניקה.

לא תיארתי לעצמי כמה מוצלח יהיה הטיפול הזה. 

ב 12 השנים האחרונות אני מטפלת בדיקור קוסמטי בהרבה נשים, וכמובן בעצמי .

מטופלות רבות נצמדות לטיפול הזה לאורך שנים. הדיקור הקוסמטי הוא טיפול מדהים. עובד מבפנים החוצה. מחדש את העור על ידי הגברת זרימת הדם וייצור קולגן , ובמקביל מטפל בבריאות הכללית,- העלאת רמת האנרגיה, שיפור בבעיות שינה, עזרה בירידה במשקל ועוד.

 

לפי הרפואה הסינית הדיקור מוביל להזרמת דם וצ'י לאזור הפנים וזה גורם לטשטוש קמטים  וקמטוטים, למיצוק העור הנפול, להבהרת כתמים, להפחתת שקיות מתחת לעיניים ולמראה עור בריא וזוהר.

זאת שיטת טיפול שכבר קיימת אלפי שנים, מעל 5000 שנים, שהיתה מקובלת בקרב נשות סין העשירות וובשנים האחרונות מאד פופולרית בארה"ב, אירופה, מזרח אסיה ובישראל.

מהלך הטיפול בשלושה שלבים:

  1. הטיפול מתחיל באבחון כללי ואחר כך דיקור בנקודות בגוף המסייעות לזרימת הדם ואיזון האיברים המתבטאים בעור, כך למשל חיזוק הכליות יעזור להפחתת עיגולים שחורים מתחת לעיניים.

  2. ממשיכים בעיסוי הפנים עם סרומים המותאמים לעור בטכניקות וכלים מיוחדים מהמזרח כמו אבן כוסות רוח מסיליקון, ג'ייד-רולר, מזו-רולר, וגואשה.

  3. ולבסוף דיקור הפנים ( והצוואר) ב 40-60 מחטים סטריליות קטנטנות. הדיקור יוצר פציעה מיקרוסקופית שמעודדת את המערכת הלימפתית להזרים חמצן וחומרי מזון לתאים, ולעודד ייצור קולגן ואלסטין שאחראים למיצוק העור.

אחרי כ-40 דקות של מנוחה עם המחטים מוציאים אותן. הההרגשה בטיפול היא של רוגע, שלווה והתחדשות. מומלץ להמשיך את הטיפול בבית בשימוש בסרומים המעודדים ייצור קולגן ומזינים את העור כמו:

1. סרום ויטמין סי  

2. סרום GLOW לעור זוהר

הטיפול מצוין לנשים מגיל 30-35 ומעלה. מגיל זה מתחילים להחלש שרירי הפנים, מתחילים קמטים ( בין הגבות ובצידי הפה) ונפילה של העור. 

הטיפול מועיל מאד לאקנה מבוגרים ולנוער  - משפר את מראה העור ומאזן את ההורמונים . עוזר מאוד לטשטש צלקות אקנה קלות.

עם השנים נוסף מכשור מתקדם לקליניקה והרבה משלבות את הדיקור הקוסמטי עם באמצעות מכשור מתקדם לטיפולי פנים בגלי רדיו , מזוטרפיה וטיפולי פנים מתקדמים. בצלקות בינונית ובגיל מבוגר יותר מומלץ לשלב טיפול במכשיר ה venus viva בידית הפרקשיונל.

מטופלים רבים רואים תוצאות כבר אחרי שניים-שלושה טיפולים אבל מומלץ לעשות סדרה של 10 טיפולים פעם עד פעמיים בשבוע כדי לראות תוצאות מקסימליות. לאחר סדרה אחת מומלץ לשמור על תוצאות הטיפול ולהגיע פעם בחודש - חודש וחצי.

גם למטופלות שמזריקות בוטוקס מומלץ לעשות דיקור קוסמטי. כך נשמרות תוצאות הבוטוקס ותדירות ההזרקות יורדת במקביל לשיפור במצב הכללי של הפנים  באזור צידי הפה הסנטר והצוואר הנוטה לנפילה.

מטופלות רבות משלבות את הדיקור הקוסמטי בתהליך הירידה במשקל כדי למנוע את הנפילה בעור וכך הן נראות נהדר אחרי ירידה משמעותית במשקל.

שלום,
אני מטופלת במחטים אצל אסנת כבר מספר שנים.

 

הגעתי במטרה להפחית את ה"עגולים" השחורים והנפיחות סביב העניים.

להפתעתי הטיפול בדיקור הפחית באופן משמעותי את התופעה.
המפגשים הקוסמטיים הפכו קבועים עם הזמן אך בגדר תחזוקה שממוכיחה את עצמה.


אני חוויתי הצלחה ומאמינה ביכולת של הדיקור להפחית תופעות שאינן רצויות ואת נזקי הזמן, ללא פרוצדורות פולשניות וקיצוניות אלא באופן שמחזק את החוסן הטבעי של העור ופועל באופן הוליסטי על הגוף.

תודה אסנת.

דנה

לאסנת היקרה,

תודה לאל שנחשפתי לאתרך באינטרנט, במקריות.

חשוב לי לציין ששינית את חיי מקצה לקצה. מהרגע הראשון הבחנתי באשת מקצוע מהשורה הראשונה ואישה טובת לב בצורה יוצאת דופן.


הגעתי אלייך עם בעיית אקנה חמורה בפנים, ובעזרת טיפול נכון ועקבי ע"י דיקור סיני קוסמטי התוצאות לא איחרו לבוא.


הפנים שלי נהיו במצב מצויין הודות לטיפולך. במהלך טיפולי הדיקור הקוסמטי חשפת בפניי את מכשיר הסינרג'י שמטפל בצלקות האקנה.


מכשיר הסינרג'י מחולל פלאים. כרגע אני בטיפול החמישי ועדיין עושה דיקור קוסמטי לשמר את המצב.

במילים אחרות אני רוצה להודות לך על שינוי עור הפנים ועל הבריאות הכללית.


עשית אותי אדם מאושר עם ביטחון עצמי.

תודה ענקית!!!

יוני

אסנת שלום
הגעתי אלייך בת 30 פלוס וכפי שאמרתי לך כמה פעמים: רבים ייחסו לי את גיל הנעורים בגלל האקנה הקשה שהיה לי. חברות טובות שידעו את גילי והיה להן אכפת גם שאלו מה קרה.
רופאי עור המליצו על רואקוטן עם שלל אזהרות ותופעות לוואי.
חיפשתי פתרון והגעתי אלייך דרך האינטרנט.


מהססת שלחתי לך פנייה כמו גם לעוד כמה אתרים.

חזרת אליי מיד והיית מאד נעימה, גם כשאחרים חזרו אליי, תחושת הבטן שלי המליצה עלייך.

ולא טעיתי, את מסבירה פנים, נעימה וניכר שהאכפתיות שלך אמיתית, באמת הרגשתי את הרצון שלך לשפר את המראה הפיזי ואת התחושה הפנימית שלי.
 

ההסתכלות ההוליסטית שלך תרמה בהמלצות על תפריט נכון, בעידוד וחיזוק בדרך להורדת הקילו או השניים האלה שיושבים ומסרבים להיפרד מהגוף..
תמיד התעניינת איך הדברים מתקדמים והדברים אכן התקדמו – בעקבות ההמלצות אין נפיחות בבטן, קל יותר להיפטר מהקילוגרמים ובעיקר מהפך אמיתי בפנים –

הדיקור הקוסמטי פושט חולל פלאים, והפנים שלי נראות בלי עין הרע נהדר בזכותך.

זה באמת באמת עובד! כל חברותיי שמו לב לשינוי לטובה.

 

אני מודה לך מכל הלב על התרומה והשינוי שחוללת בחיי ושעוד תמשיכי לחולל.
 

שלך
אני