זטורי 2 פינת בני משה 18

הצפון הישן, תל-אביב

info@osnatjavits.com

אסנת יעבץ
מרכז טיפולים מזרח-מערב
  • YouTube
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • LinkedIn - White Circle

דיאטה ותזונה נכונה

צרי קשר לפרטים נוספים

דיאטה ותזונה נכונה להרזייה

לאורך יותר מ 20 שנות פעילות כדיאטנית קלינית עזרתי למאות רבות של אנשים לרדת במשקל. באיזשהוא שלב את מבינה שאין פתרונות קסם. אין מתכון מנצח. מה שכן יש זו התאמה אישית של הטיפול הנכון, בהתאם למצבו האישי של כל אדם. אורח החיים האישי. המאפיינים האישיים של בדיקות הדם ותוצאותיהן. הרגלי התזונה. המאפיינים הגנטיים. ניסיון העבר. וכמובן האופן שבו הגוף מגיב באופן אישי לשינוי הרגלי התזונה. ולהשפעת הדיקור הסיני על התהליך.

את גם מבינה שרוב סוגי הדיאטה השונים נותנים דחיפה ראשונית להרזיה ולירידה במשקל, אך אינם מקנים הרגלי אכילה נכונים. במהרה אנשים מתייאשים והמשקל העודף חוזר לאחר הדיאטה, בדרך כלל עם "תוספת" שהגוף שומר לעצמו לקראת מתקפת הדיאטה הבאה

אני לא מאמינה בדיאטות, אלא בשינוי אמיתי של הרגלי אכילה והגעה למשקל גוף שאפשר לשמור עליו, להרגיש טוב ולהמשיך להנות מהאוכל.

בקליניקה אני מרכיבה לכל אחד ואחת את התפריט המתאים לפי המצב הבריאותי, בדיקות דם, ואבחנה לפי הרפואה הסינית. במקביל אני משתמשת בנקודות דיקור לירידה במשקל ולחיזוק האיברים הפנימיים, להפחתת הרעב ולהגברת רמת האנרגיה והחיוניות.

אני משלבת דיקור סיני להרזייה כבר יותר מ 17 שנים. השילוב עם רפואה סינית הוא עוצמתי. בסופו של דבר הגוף שלנו מורכב מכימיה וחשמל והרפואה הסינית, בשילוב תזונה מערבית נכונה, מביא את הגוף לתפקוד טוב יותר. המערכת המטבולית נכנסת לשגרה בריאה. מערכות החשמל והכימיה מתאזנות. התוצאה היא ירידה לאחוזי שומן נכונים. משקל נכון. בריאות טובה.

המסגרת והמפגשים העקביים נחוצים על מנת להגיע לתוצאות. והן בתורן מגיעות.

וכשהן מגיעות, הן נשארות. 

 

בסופו של תהליך, נסגר מעגל תזונה ואיזון מתפקד היטב של אכילה נכונה, מטבוליזם מתפקד כראוי, ירידה במשקל ושמירתו לאורך זמן.

מזמינה אותך לבוא ולשמוע יותר בפגישה אישית.