הבריאות מתחילה מבפנים - זו הגישה המרכזית בקליניקה מכיוון שכשאנחנו אוכלים נכון, מתעמלים, ישנים טוב ומרגישים אנרגטים וקלילים, זה מקרין על החיצוניות שלנו.

כשאנחנו מטופלים בדיקור סיני זה משפיע על איזון הגוף והנפש, מחזק את מערכת החיסון שלנו, עוזר משמעותית לבעיות בריאות רבות ומוביל אותנו למשקל הנכון עבורנו.

ברפואה הסינית זה מתבטא ב shen (החיוניות של האדם) אותו רואים דרך העיניים. כשצבע הפנים טוב והעיניים בורקות זה אומר שה-shen שלנו במיטבו.

בזמן הדיקור יש זרימה מוגברת של דם וצ'י במרידיאנים השונים ,מופרשים חומרים מרגיעים ומשככי כאבים כמו אנדורפינים ואופיאטים ומתחיל תהליך הריפוי של הגוף. בעיות בריאות רבות ניתנות לטיפול על ידי שינוי תזונתי ודיקור סיני / יפני ללא צורך בתרופות מיותרות.

היוגה מפחיתה סטרס, משפרת את מצב הרוח, מורידה את לחץ הדם, משפרת את הגמישות, הכוח והסיבולת ומסייעת בירידה במשקל.

הטיפולים בקליניקה

תזונה קלינית עם דגש על הרזייה בריאה, דיקור סיני ויפני עם דגש  על גיל המעבר, חיזוק מערכת החיסון, טיפול בסינוסיטיס, אלרגיות, דלקות גרון חוזרות, מעי רגיז, סוכרת, יתר לחץ דם, בעיות שינה, מיגרנות, בריאות עור הפנים.

לפני כ-10 שנים הוספתי לקליניקה טיפולי דיקור סיני קוסמטי מתוך רצון אישי לטפל בעור כדי לא להגיע להזרקות וטיפולים פולשניים. עם הזמן ביקשו הלקוחות לשלב עם הירידה במשקל טיפולים נוספים שמסייעים למיצוק העור ומנועים נפילתו בתהליך ההרזייה. בשנים האחרונות נוספו מטפלות מנוסות מאוד ומגוון טיפולי הפנים התרחב. 

אני חיה ונושמת את התחום, מתעדכנת, לומדת, משתלמת, ומתנהלת בחיי האישיים לפי מה שאני מלמדת ומטפלת.

הלקוחות שלי מגיעים אליי באופן קבוע לאורך שנים רבות לטיפולי דיקור סיני / יפני, דיקור קוסמטי, טיפולי פנים, ירידה ושמירה על המשקל ורבים מהם נהנים מאורח חיים וסגנון חיים בריא, הרבה בזכות המקום הזה שהפך להיות בית שני, עבורם ועבורי.

דיאטה אונליין

אם את גרה רחוק, או תושבת חוץ, או שיש לך בעיה להגיע לקליניקה מחוסר זמן, ויחד עם זאת את לא מוכנה להשלים עם התחושה של הכבדות, הנפיחות, של הקילוגרמים שאת סוחבת על עצמך,של העייפות, של הכשלונות בדיאטות הקודמות - ואת מאמינה שיש לך את הזכות להרגיש טוב כמו פעם, להיות יותר קלילה, חטובה, בריאה ומאושרת - אז התוכנית הזאת תפורה עלייך.

​ בתוכנית להרזייה וחיטוב הגוף אונליין המתכון להצלחה הוא שילוב בין תוכנית תזונה מותאמת אישית שאני מרכיבה לך לפי הרגלי החיים שלך, העדפות התזונה שלך ( צמחונות, טבעונות, פליאו וכו) בדיקות דם ונתונים גנטים, בשילוב 4 אימונים בשבוע של יוגה וחיטוב הגוף. מחקרים מראים שהשילוב בין יוגה להרזייה מוביל לירידה משמעותית במשקל הגוף, באחוזי השומן, בהיקף המותניים ובכמות השומן הבטני.

בתוכנית אבנה לך תפריט בריא שישתנה וישודרג משבוע לשבוע בהתאם לקצב הירידה.

נעקוב אחרי השינוי בהיקפים, נעשה ביחד אימוני יוגה וחיטוב הגוף ואם יש צורך נתאים אותם לרמה שלך. 

נהיה בקשר בוואטסאפ לתמוך בך ברגעים הקשים, ייעוץ ספונטני לגבי האוכל, הספורט ועוד.

תקבלי ידע וכלים לשינוי הרגלי אכילה, אימוץ אמיתי של סגנון חיים בריא וכלים להתמודד ביום-יום עם אתגרים כגון אכילה מחוץ לבית, אכילה במסעדות, אכילה רגשית, התמודדות עם אכילה בשל סטרס ואכילה לילית, התמודדות עם פיתויים של החגים וסופי השבוע.   

ממליצה לך לקרוא המלצות של לקוחות ומהן תביני שהרוב המוחלט של הלקוחות שנשארות במסגרת, גם שומרות על התוצאות למשך שנים - וזו ההצלחה האמיתית.

%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%AA%20%

?רוצה להתקשר

טלפון: 054-4679732

info@osnatjavits.com

?רוצה להיפגש

רחוב זטורי 2

(פינת בני משה 18)

תל אביב

קומת קרקע. חנייה צמודה חינם

 

ZoomLogo.png
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
Untitled design.jpg

?רוצה לדבר