top of page

דיאטה ותזונה נכונה להרזיה

אכילה בריאה ומאוזנת.jpg

אני לא מאמינה בדיאטות, אלא בשינוי אמיתי של הרגלי אכילה והגעה למשקל גוף שאפשר לשמור עליו, להרגיש טוב ולהמשיך להנות מהאוכל.

בקליניקה אני מרכיבה לכל אחד ואחת את התפריט המתאים לפי המצב הבריאותי, בדיקות דם, ואבחנה לפי הרפואה הסינית. במקביל אני עושה דיקור סיני להרזייה ולירידה במשקל, גם דיקור אוזן להרזיה, וגם דיקור גוף לאיזון המערכת המטבולית, לחיזוק האיברים הפנימיים, להפחתת הרעב ולהגברת רמת האנרגיה והחיוניות.

השילוב עם רפואה סינית הוא עוצמתי. בסופו של דבר הגוף שלנו מורכב מכימיה וחשמל והרפואה הסינית, בשילוב תזונה מערבית נכונה, מביא את הגוף לתפקוד טוב יותר. המערכת המטבולית נכנסת לשגרה בריאה. מערכות החשמל והכימיה מתאזנות. התוצאה היא ירידה לאחוזי שומן נכונים. משקל נכון. בריאות טובה.
המסגרת והמפגשים העקביים נחוצים על מנת להגיע לתוצאות. והן בתורן מגיעות. וכשהן מגיעות, הן נשארות. 
 
בסופו של תהליך, נסגר מעגל תזונה ואיזון מתפקד היטב של אכילה נכונה, מטבוליזם מתפקד כראוי, ירידה במשקל ושמירתו לאורך זמן.

דיקור סיני ויפני

דיקור סיני ויפני.png

דיקור יפני וסיני מומלץ כטיפול מניעתי וכמענה יעיל לבעיות אקוטיות וכרוניות. במקרים רבים מפחית את הצורך בתרופות מערביות.

הגוף שלנו מורכב מחשמל וכימיה והדיקור בנקודות ספציפיות משפיע על הזרימה החשמלית, מעבר חומרים, הפרשה של הורמונים ושחרור אנדורפינים המייצרים רגיעה, מפחיתים רמות כאב, וגורמים לירידה ברמות הקורטיזול (הורמון שמופרש במצבי סטרס) וברמות הציטוקינים (מתווכי דלקת).

הדיקור יעיל עבור

כאבים כרוניים של שרירים, שלד ועצמות, כאבי גב וצוואר

סכרת, כולסטרול, יתר לחץ דם

נשירת שיער

בעיות בדרכי הנשימה

אלרגיות מסוגים שונים

מיגרנות וכאבי ראש כרוניים

בעיות עיכול ומעי רגיז

בעיות פריון

הפרעות שינה 

מתח ודכאון

חיזוק מערכת החיסון

וככלי עזר יעיל מאוד להרזייה ע"י איזון המערכת המטבולית.

 

מסתבר שיש "ותק" בטיפולי דיקור. עם הזמן הגוף מגיב טוב יותר ומהר יותר לטיפולים, מערכת החיסון מתחזקת והגוף מייצר יכולת טובה יותר להתמודד עם כאבים. המערכת המטבולית נכנסת לשגרה בריאה. מערכות החשמל והכימיה מתאזנות. התוצאה הסופית היא בריאות טובה. 

הסינים אומרים שרופא סיני טוב הוא כזה שמגיעים אליו לקליניקה אנשים בריאים, לא חולים. 

דיקור סיני אוזן וגוף להרזייה

דיקור באוזן להרזייה.jpg

הרפואה הסינית רואה באפרכסת האוזן ייצוג של המרכיבים האנטומיים כמו גם הרגשיים של האדם. כך למשל, ניתן למצוא באוזן נקודות דיקור המשפיעות על מערכת העיכול, על מרכז הרעב והשובע, הכליות, בלוטות המפרישות הורמונים האחראים על ייצור והרגעת מתח נפשי וכן הלאה. אפרכסת האוזן מכילה עצבים וכלי דם רבים וכאשר מחדירים מחטים קטנות דקיקות ועדינות לאותן נקודות, הן משפיעות על הזרימה החשמלית בנתיבי המרידיאניים של הגוף וגורמות למוח להפריש חומרים מרגיעים ומשככי כאב כגון אנדורפינים. אלה משרים על המטופל רוגע, ירידת מתח בזמן הטיפול ולאחריו.

דיקור בנקודות ספציפיות באוזן האחראיות על חילוף חומרים ומרכז הרעב והשובע, תומכים ומקלים על איזון המערכת המטבולית, הפחתת סטרס שמפריע לירידה במשקל, מפחיתים את הכמיהה לפחממות וכך עוזרים לירידה במשקל בצורה בריאה יותר, רגועה יותר ומוצלחת יותר, הנשמרת לאורך זמן. נוצר שינוי.

תזונה מותאמת אישית לפי בדיקת דם

Healthy Food

בדיקת רגישות למזון נעשית אצלי בקליניקה ע"י לקיחת דם לשש מבחנות הנשלחות באותו יום למעבדות בגרמניה.

התוצאות מתקבלות כעבור כשבוע ובהן חלוקה ברורה ביותר לפי רמות התגובה החיסונית לסוגי המזון (קל, בינוני או חמור).

מערכת החיסון שלנו עלולה לזהות בטעות מזון מסוים שאנחנו אוכלים כאילו היה פולש זר המזיק לגוף שלנו, וכפי שהיא מזהה חיידקים, וירוסים, ופרזיטים ומפעילה את מנגנוני ההגנה שלה, כך גם תגיב כלפי רכיב מזון הנתפס כ"פולש" ותייצר תגובה דלקתית שבסופו של דבר עלולה לפגוע במערכות גוף שונות ולייצר הפרעות. 

הרגישות שלנו למזון מערבת תגובות ברמות שונות וסימפטומים שונים וביניהם:

מיגרנות וכאבי ראש
בעיות עוריות
הפרעות נשימה
בעיות במערכת העיכול
דלקת פרקים
מתח דיכאון וחרדה
הפרעות משקל ונפיחות בטנית

בהתאם לתוצאות הבדיקה, בשלב ראשון ניתנת המלצה להוציא מהתזונה מזונות הגורמים לחוסר סבילות לאותם מזונות על פי דרגת הרגישות שנמצאה.

אמליץ לך מאיזה מזונות להימנע ובמה אפשר להחליפם. 

הבדיקה תאפשר לך אחת ולתמיד להבין מאיזה מזונות עלייך להימנע, אפילו אם הם נחשבים מזונות בריאים. 

תפריט התזונה המתקבל מאפשר ליהנות משיפור משמעותי בבעיה הבריאותית ובסימפטומים איתם הגיע הנבדק מלכתחילה.

מזון הגורם לתגובה של מערכת החיסון משפיע על המטבוליזם שלנו באופן שיכול להיות מועיל או הרסני ואת ההשפעה הזאת רצוי לזהות, ולשנות את התזונה בהתאם, באופן אישי, לפי בדיקת הדם שלך.

דיקור קוסמטי

דיקור קוסמטי 2.jpg

בסביבות גיל 30-35 פוחת הייצור הטבעי של קולגן ואלסטין האחראים לגמישות ומרקם עור הפנים, והקמטים מתחילים להופיע. כשהמחטים מוחדרות לנקודות דיקור מדויקות, הן מעודדות את זרימת האנרגיה והדם לאזור הפנים ומעודדות ייצור טבעי של קולגן ואלסטין באופן טבעי.
הטיפול בדיקור קוסמטי עוזר להפחית ולטשטש קמטים, משפר את גוון העור ומעניק לו זוהר, מחזק את שרירי הפנים, מטשטש ומפחית עיגולים שחורים ושקיות מתחת לעיניים.

 

תוצאות צפויות:

עידוד הייצור הטבעי של קולגן ואלסטין

טשטוש והעלמת קמטים וקמטוטים

שיפור גוון עור הפנים

מצוין לאנשים בתהליך הרזיה, לכיווץ העור תוך שמירה על מוצקותו וגמישותו

טיפול ומניעת אקנה, כולל איזון הורמונאלי

יצור לחות פנימית בזכות סירקולצית הדם המוגברת המקנה לעור מראה רענן ובריא

טשטוש והפחתת עיגולים שחורים ושקיות מתחת לעיניים

הרמת עפעפיים נפולים

טשטוש כתמי גיל

שיפור הבריאות והחיוניות הכללית של העור

כיווץ נקבוביות עור

טיפולי קוסמטיקה רפואית ופעילה

קוסמטיקה רפואית.jpg

מטרתה של הקוסמטיקה הרפואית היא לבנות מערך טיפולי אישי ונכון יותר עבור מאפייני העור האישיים של הלקוח/ה. מערך זה מבוסס על אבחון קליני במטרה לשפר ולשמר את בריאותו ומראהו של העור.

בקליניקה מגוון טיפולים של קוסמטיקה קלאסית קוסמטיקה רפואית למיצוק והחייאת עור הפנים, העלמת כתמי שמש, טיפול בקמטים וקמטוטים, טיפולי פנים לנוער ומבוגרים, מסיכות הזנה ופילינגים.

 

כל הטיפולים מלווים בשילוב מגוון מוצרי קוסמטיקה פעילה איכותיים במיוחד.

בנוסף, אנחנו מציעות שירות אבחון פנים אונליין, התאמת המוצרים ושליחתם אלייך.

טיפולי פנים בגלי רדיו

אנטי אייגינג.jpg 2.jpg 3.jpg

הקליניקה מפעילה מכשירים חדשניים הפועלים בטכנולוגיית

 NanoFractional Radio Frequency , המאפשרים העברת אנרגיה באופן בטוח ומבוקר לשכבות הדרמיס והאפידרמיס של עור הפנים. העברת האנרגיה לעור גורמת לחימום מבוקר בשכבות העמוקות של הריקמה וגורמת לתהליך של חידוש העור, במהלכו נוצרים סיבים חדשים של קולגן ואלסטין. התוצאה היא מראה עור חלק, בריא ורענן יותר לאורך זמן. הטכנולוגיה מאפשרת טיפול בכל סוגי העור ללא כאב ועם זמן החלמה מינימלי.

הטיפול יעיל בעיקר עבור:

החלקת קמטים

העלמת קמטוטים

טיפול בצלקות אקנה והעלמת אקנה 

מיצוק עור הפנים

שיפור מרקם העור

כיווץ נקבוביות 

מיצוק אזור הצוואר וקו הלסת. 

טיפול טבעי בנשירת שיער 

טיפול בנשירת שיער.jpg

הסיבות לנשירת שיער בקרב נשים מגוונות. חלקן נובעות מבעיה בבלוטות, במקרים אחרים כתוצאה מלחץ נפשי, אצל אחרות נוצרת הנטייה לאחר לידה כתוצאה משינויים הורמונליים, לעיתים בעקבות שינויים תזונתיים, שינויים באורח חיים ועוד סיבות רבות ושונות.

 

הטיפול בקליניקה נותן מענה של 360 מעלות למגוון הסיבות לנשירה, ומטפל באופן נפרד וממוקד במרכיבים השונים לתופעה, בסדרת פגישות המורכבות מטיפול תזונתי תואם, מערבי וסיני, בשילוב דיקור סיני ויפני לאיזון הגוף והמערכת ההורמונלית והנפשית, יחד עם מכשיר מזופן לטיפוטל מזותרפיה הנועד להחדרת חומרים לעומק הקרקפת באמצעות מחטים דקיקות הפועלות להחייאת שורשי וזקיקי השיער בעובי הקרקפת.

 

לאחר מספר מפגשים השיער חוזר לצמוח באופן בריא, מלא וטבעי. 

 

נותנים לגוף את הכלים המתאימים והנכונים לטפל בעצמו.

עיסוי מקצועי 

מסז 3.png

מותאם לחיי היומיום והסטרס הנלווים לאורח החיים העירוניים המתאפיינים בשעות עבודה ארוכות, שעות שינה קצרות, ישיבה אינסופית מול מסכי מחשב וטלוויזיה ותזונה לקויה. 

השרירים שלנו נמצאים תמידית ב"מרוץ החיים" וזקוקים לטיפול גוף מקצועי באופן קבוע, שיחזיר להם את התנועה והגמישות הבסיסית, ישחרר את הצוואר התפוס, הגב הכואב ויחזיר חיות לרקמות העמוקות.

העיסוי יעיל מאוד בהזרמת הדם ופינוי הרעלנים בגוף, מקל על פציעות ספורט, כאבי גב וצוואר, כאבי שרירים אקוטיים וכרוניים, עוזר בהגדלת טווחי התנועה בשרירים, הפחתת מתח וחרדה, הקלה בתסמיני מגרנה, 

הקלה בכאבי מחזור, ובאופן כללי יעניק טיפול מקצועי תקופתי לשרירי הגוף שישמר אותם ויעניק להם חופש תנועה וגמישות טובה יותר.

עיסויי גוף נוספים בקליניקה כוללים טיפול באבנים חמות 

bottom of page