top of page

דיקור סיני ומזותרפיה לנשירת שיער 

מגיל 40 נשירת שיער היא תופעה נפוצה אצל כ 40 אחוז מהנשים. הנשירה יכולה להיות כתוצאה מגנטיקה, מלחץ נפשי ממושך, לאחר לידה, כתוצאה משינויים הורמונליים כמו בגיל המעבר, לעיתים בעקבות תזונה לא מאוזנת, שינויים באורח חיים, בעיות במערכת העיכול,  אחרי ניתוחים, בעונות מעבר, בעיות הורמונליות כמו הפרעה בבלוטת התריס,אנמיה (מחסור בברזל) ועוד.

יש נשירה שנקראת אלופסיה אאורטה שזאת מחלה אוטואימונית בה הגוף מייצר נוגדנים שתוקפים את הזקיקים של השיער. נשירה זאת מתחילה מהתקרחויות קטנות עד להתקרחות מוחלטת. לפי הרפואה הסינית יש לטפל  באלופסיה דרך הנפש של הלב שהיא ה shen, מה שמוביל סיכויים גבוהים לעצור את המחלה. ועוד סיבות רבות ושונות.

לרוב, נשירת שיער אצל נשים מתבטאת בדילול שיער בקדמת הראש והתרוקנות מנפח השיער, שהופך להיות דליל ודק יותר.

 

לפי הרפואה הסינית מצב השיער משקף את בריאות הדם. כשיש שפע של דם השיער יהיה חזק ובריא.

הצעד הראשון והבסיס לטיפול בחוסר האיזון הורמונלי ובליקויים הגורמים לנשירת שיער האופיינית אצל נשים, הינו דרך חיזוק האברים הפנימיים בעזרת דיקור סיני, ובעיקר בהסרת מחסומים בזרימת הצ'י במרידיאנים הפרושים לאורך ורוחב הגוף, על מנת לאפשר זרימה חלקה של דם וצ'י לזקיקי השיער.

הטיפול בקליניקה משלב שלושה גורמים עיקריים:

 1. דיקור סיני המשלב דיקור קרקפת. הדיקור מטפל באיברים הפנימים הקשורים לנשירת השיער ולאיכות השיער כמו הכליות, הכבד, הריאות.הדיקור מוביל לאספקת דם טובה לקרקפת.

2. תפריט תזונה מותאם לנשירה עשיר ברכיבים המסייעים לבניית השיער ולשיפור זרימת דם לקרקפת כגון אבץ, ברזל וויטמינים מקבוצת בי, וויטמינים .בשילוב פורמולות צמחים מערבים / סינים.

ו3. טיפול במכשיר המזופן המורכב ממחטים דקיקות שיוצרות ניקובים מיקרוסקופים באזור הקרקפת ובאמצעותם מחדירים פורמולות ייעודיות לעידוד צמיחת השיער, עיבוי השיער ומניעת נשירה.

להשלמת הטיפול בבית משתמשים עם רולר סיני להמרצת הדם בקרקפת.

דיקור סיני בגוף ובנקודות ספציפיות בקרקפת עוצר בשלב ראשון את נשירת השיער, מעורר את מנגנון צמיחת השיער ומסייע בשיפור זרימת הדם לשורשי השיער ולעור הקרקפת. חלה תאוצה טבעית בפעילות התאים האחראים על הצמחת שיער. הדיקור תורם להרגעת הנפש ולהפגת מתח ולחץ הידועים כגורמים לנשירה ומחמירים אותה. חל שיפור בכאבי ראש ובאיכות השינה.

דיקור סיני ותזונה נכונה מאזנים את המערכת ההורמונלית ופועלים לחיזוק שורשי השערות ולהפחתת תהליכי דלקת בזקיקי השיער. תהליכים אלה הם הגורמים העיקריים בתהליכי נשירה. טיפול מתאים יכול לבלום את הנשירה ולגרום לצמיחה חדשה ומחודשת. איכות השיער משתנה ושיער שהיה יבש ושביר הופך לחזק יותר, מתמלא לחות ומקרין ברק. לאחר מספר מפגשים השיער חוזר לצמוח באופן בריא, מלא וטבעי. 

 לתת לגוף את הכלים המתאימים והנכונים לטפל בעצמו.

פה בשבילך,

אסנת

המלצות של לקוחות

רומית ברגר

קרה לי נס, במימד העולם - נס קטנטן, במימד האישי - אושר גדול. הגעתי אל אסנת יעבץ כי קיבלתי מידע מוסמך שדיקור קוסמטי הוא הדרך הטובה והמועילה לטיפוח עור הפנים למי שאינו רוצה הזרקות, ניתוחים וכו׳. עור הפנים אכן מקבל טיפול נפלא אצל אסנת (וגם שאר הגוף) אך היתה לי בעיה שהטרידה והדאיגה אותי אף יותר: שערי, שאף פעם לא היה מלא במיוחד, הלך והדלדל, ונוצרו שבילי קרחות בחלקים שונים של הקרקפת שכבר היה קשה להסוותן. וכאן התרחש הנס… אסנת הציעה טיפול שנקרא מזותרפיה שנועד לעודד צמיחה חדשה ואחרי מספר טיפולים החל לצמוח לי שיער חדש, חזק ובריא, שמעלים את שבילי ההתקרחות, דבר שאינו מובן מאליו לאשה שמתקרבת לגיל 70… כיף לקום בבוקר, להסתכל במראה, לחייך חיוך של אושר ולהגיד תודה שפגשתי את אסנת! ממליצה לכל מי שבעיה דומה מטרידה אותם לתת לעצמם מתנה כזו. תודה אסנת יקירתי

רומית ברגר

יפעת

אסנת יקרה
כשהגעתי אליך כבר הייתי די בוויתור.

מעולם לא הייתה לי בעיה של עודף משקל עד גיל המעבר ולא ידעתי מה עושים עם זה בכלל.

כבר כמעט השלמתי עם זה שככה זה להיות בת 53 - יש 4 קילו עודפים, השיער נושר ויש עייפות כל הזמן.
אז זהו שלא.

עשית קסמים עם המחטים שלך, החזקת אותי קצר לפי התפריטים המדוייקים ותוך 3 חודשים -  חזרתי 10 שנים אחורה.

המשקל ירד, השיער התחיל לחזור לעצמו וגם העייפות מתפוגגת לאט לאט.

 

תודה, אסנת, שנתת לי אותי בחזרה. 

bottom of page