דיקור סיני ומזותרפיה לנשירת שיער 

מגיל 40 נשירת שיער היא תופעה נפוצה אצל כ 40 אחוז מהנשים. נשירת שיער מורידה את הביטחון העצמי וגורמת סבל ותסכול לסובלים ממנה. הסיבות לנשירת שיער בקרב נשים מגוונות. הנשירה יכולה להיות כתוצאה מגנטיקה, מלחץ נפשי ממושך, אצל אחרות נוצרת הנטייה לאחר לידה, כתוצאה משינויים הורמונליים כמו בגיל המעבר, לעיתים בעקבות תזונה לא מאוזנת, שינויים באורח חיים, בעיות במערכת העיכול, נשירה אחרי ניתוחים, בעונות מעבר, בעיות הורמונליות כמו הפרעה בבלוטת התריס, יש נשירה שנקראת אלופסיה אאורטה שזאת מחלה אוטואימונית בה הגוף מייצר נוגדנים שתוקפים את הזקיקים של השיער. נשירה זאת מתחילה מהתקרחויות קטנות עד להתקרחות מוחלטת. לפי הרפואה הסינית יש לטפל  באלופסיה דרך הנפש של הלב שהיא ה shen, מה שמוביל סיכויים גבוהים לעצור את המחלה. ועוד סיבות רבות ושונות.

 

לרוב נשירת שיער אצל נשים מתבטאת בדילול שיער בקדמת הראש והתרוקנות מנפח השיער, שהופך להיות דליל ודק יותר.

 

לפי הרפואה הסינית מצב השיער משקף את בריאות הדם. כשיש שפע של דם השיער יהיה חזק ובריא.

הצעד הראשון והבסיס לטיפול בחוסר האיזון הורמונלי ובליקויים הגורמים לנשירת שיער האופיינית אצל נשים, הינו דרך חיזוק האברים הפנימיים בעזרת דיקור סיני, ובעיקר בהסרת מחסומים בזרימת הצ'י במרידיאנים הפרושים לאורך ורוחב הגוף, על מנת לאפשר זרימה חלקה של דם וצ'י לזקיקי השיער.

הטיפול בקליניקה משלב שלושה גורמים עיקריים:

 1. דיקור סיני המשלב דיקור קרקפת. הדיקור מטפל באיברים הפנימים הקשורים לנשירת השיער ולאיכות השיער כמו הכליות, הכבד, הריאות.

2. תפריט תזונה מותאם לנשירה עשיר ברכיבים המסייעים לבניית השיער ולשיפור זרימת דם לקרקפת כגון אבץ, ברזל וויטמינים מקבוצת בי, וויטמינים .במקביל צמחים מערבים / סינים.

ו3. טיפול במכשיר המזופן המורכב ממחטים דקיקות שיוצרות ניקובים מיקרוסקופים באזור הקרקפת ובאמצעותם מחדירים פורמולות ייעודיות לעידוד צמיחת השיער, עיבוי השיער ומניעת נשירה.

להשלמת הטיפול בבית משתמשים עם רולר סיני להמרצת הדם בקרקפת.

דיקור סיני בגוף ובנקודות ספציפיות בקרקפת עוצר בשלב ראשון את נשירת השיער, מגביר מנגנון צמיחת השיער ומסייע בשיפור זרימת הדם לשורשי השיער ולעור הקרקפת. חלה תאוצה טבעית בפעילות התאים האחראים על הצמחת שיער. במקביל יש גם עלייה בזיכרון ובכושר הריכוז. הדיקור גם תורם להרגעת הנפש ולהפגת מתח ולחץ הידועים כגורמים לנשירה והמחמירים אותה. יש שיפור בכאבי ראש ובאיכות השינה.

דיקור סיני ותזונה נכונה מאזנים את המערכת ההורמונלית ופועלים לחיזוק שורשי השערות ולהפחתת תהליכי דלקת בזקיקי השיער. תהליכים אלה הם הגורמים העיקריים בתהליכי נשירה. טיפול מתאים יכול לעצור את הנשירה ולגרום להצמחה. גם איכות השיער משתנה ושיער שהיה יבש ושביר הופך לחזק יותר, מתמלא לחות ומקרין ברק. לאחר מספר מפגשים השיער חוזר לצמוח באופן בריא, מלא וטבעי. 

 לתת לגוף את הכלים המתאימים והנכונים לטפל בעצמו.

המלצות של לקוחות

שרון

אסנת היקרה,
הגעתי אלייך לפני שנה וחצי כשאני סובלת מעודף משקל ותסמיני גיל המעבר, כגון הפרעות שינה, נשירת שיער וגלי חום.
הרכבת עבורי תפריט חדש, התחלנו דיקור סיני וכעבור מספר טיפולים התחלתי להרגיש שינוי.
כיום אני לא מוותרת על הטיפול שלך, לא מוותרת על הדיקור, ולא על הרגלי התזונה.
אני  מודה לך על השיפור העצום שהרגשתי בזכותך, בעיקר באיכות החיים!!!
גם רזה יותר, גם נראית טוב יותר וגם איכות חיים טובה יותר.
תודה רבה מקרב לב על המסירות והמקצועיות.

שרון

יפעת

אסנת יקרה
כשהגעתי אליך כבר הייתי די בוויתור.

מעולם לא הייתה לי בעיה של עודף משקל עד גיל המעבר ולא ידעתי מה עושים עם זה בכלל.

כבר כמעט השלמתי עם זה שככה זה להיות בת 53 - יש 4 קילו עודפים, השיער נושר ויש עייפות כל הזמן.
אז זהו שלא.

עשית קסמים עם המחטים שלך, החזקת אותי קצר לפי התפריטים המדוייקים ותוך 3 חודשים -  חזרתי 10 שנים אחורה.

המשקל ירד, השיער התחיל לחזור לעצמו וגם העייפות מתפוגגת לאט לאט.

 

תודה, אסנת, שנתת לי אותי בחזרה.