top of page

בריאות שמתחילה מבפנים ונגמרת ביופי

הקליניקה של אסנת יעבץ מציעה שילוב מנצח של הרזיה עם רפואה סינית ויפנית, דיקור קוסמטי ואנטיאייג'ינג

כשאת מגיעה לגיל 45, ומחזיקה מעצמך בחורה עם מודעות עצמית ברמה סבירה בהחלט, את בוחרת את הפתרונות לענייניך באשר הם בקפידה. כמו שלא אקפוץ לכל ג'ינס רק כי הוא בסייל או אצטרף לטרנד אופנתי רק כי הוא פה – כך בחרתי להתמודד עם כל מה שעונה לשם אנטיאייג'ינג. חיפשתי בקפידה.

חברה, כזו שיודעת בדיוק אצל מי עושים או קונים כל דבר, שלחה לי את הטלפון של אסנת יעבץ בלי לפרט יותר מידי. קבעתי והגעתי.


את דלת הקליניקה – קסם של מקום שמתחבא באחת השכונות השוות בתל אביב – פתחה לי אישה יפה, עם פנים זוהרות, חיוך גדול ומראה נקי בדיוק כמו שאני אוהבת. התיישבנו לדבר. אמרתי שאני מחפשת את הדרך הבריאה, הלא פולשנית, ה"נכונה" – אני זוכרת שהשתמשתי במילה הזו –  לעשות לעור הפנים שלי טוב.

במאמר מוסגר אגיד פה שאני לא פוקדת קוסמטיקאיות באופן קבוע (או בכלל) והזרקות למיניהן לא דיברו אלי. אסנת אמרה שהיא חושבת שהגעתי למקום הנכון.


אז ככה: המקום של אסנת הוא אחד המובהקים שעונים להגדרה "הוליסטיים" שפגשתי, כאשר הקו המנחה כאן הוא כי הבריאות מתחילה מבפנים.


תחת הכותרת הזו היא מצליחה לשנות ללקוחותיה את הרגלי התזונה לבריאים יותר (בין אם לטובת הרזיה ובין אם לטובת שיפור הבריאות), וזאת בשילוב דיקור סיני ויפני שעושים, מסתבר, את כל ההבדל ; דיקור קוסמטי (ואם עוד לא שמעתם על זה אז דעו כי מדובר על ה-עניין היום בקוסמטיקה) וגלי רדיו (שוב: ה-עניין היום באנטיאייג'ינג).


מגיעות לכאן נשים מכל קשת הגילאים כדי לרזות, כמו גם כדי לטפל בתסמיני השמנה בטנית בגיל המעבר (ולא, רק שינוי תזונה לא מספיק, בד"כ, אלא בשילוב עם דיקור), מגיעות נערות לטיפול באקנה, נשים צעירות לטובת תחזוקה בריאה של עור הפנים, נשים בוגרות יותר (אני!) לטיפול אנטיאייג'ינג בגלי רדיו ויש כאלה שמגיעות לכל אלה גם יחד.

אז כן, 3 זרועות יש פה, והן שלובות ומשלימות זו את זו, אם כי כל אחת (ואחד) יכולים לבחור גם רק באחת מהן.


דיאטה ותזונה נכונה

לא עוד ספירת קלוריות, אלא שינוי בהרגלי האכילה – כזה שמותאם לחייך מצד אחד, ומצד שני יוביל לתוצאה.

אסנת, דיאטנית קלינית מוסמכת, משלבת איבחון סיני, דיקור (סיני ויפני) ובניית תפריט לפי בדיקות דם, הרגלי חיים וטעם אישי.

כבר בפגישה הראשונה נקבעים היעדים ונבנה התפריט, אבל לא פחות חשוב הוא השילוב המנצח של כל אלה עם דיקור. דיקור יפני – וזה הסבר מאד כוללני – יודע לטפל נהדר בהפחתת חרדות, הפרעות שינה, מיגרנות, אלרגיות, בעיות עיכול, השמנה בטנית ותסמינים נוספים של גיל המעבר, איזון הורמונלי (למשל איזון רמות האינסולין ובכך מפחית את הצורך במתוק) ובשורה התחתונה מצליח לזרז את הירידה במשקל. אגב, העובדה שהקליניקה נעימה כל כך, ועושה חשק לבוא, תורמת אף היא להרגשה שזה לא עוד מקום לדיאטה!

דיקור קוסמטי

להצערת העור, למיצוק, להפחתת קמטים וקמטוטים, לשיפור טונוס השרירים, להפחתת שקיות / נפיחויות / כהויות מתחת לעיניים, לטיפול באקנה ובצלקות אקנה.

לסיפור הדיקור הגיעה אסנת מתוך צורך אישי: גם לה עצמה, עת חיפשה את האלטרנטיבה השפויה לאנטיאייג'ינג, וגם עבור מטופלות רבות שהורידו במשקל וחיפשו מענה לעור הפנים.

טיפול שגרתי מתחיל בעיסוי לפנים בכלים מיוחדים, ממשיך בהחדרת חומרים לפי מצב העור ומסתיים עם מחטים זעירות בנקודות מרידיאניות בפנים ובגוף. ולא, זה לא כואב, אלא נפלא. תחושת חידוש ומרץ ולאחר מספר טיפולים מתקבלת התוצאה: גמישות, ברק ורעננות.

דיקור קוסמטי נהדר לכל אחת שרוצה להתחיל (יש גם בנות 20), לאקנה (והתוצאות מהירות במיוחד) וכאמור, לאנטיאייג'ינג.

גלי רדיו

האלטרנטיבה הנכונה לאנטיאייג'ינג: חידוש ייצור הקולגן ואלסטין לתוצאה שנשארת שנים קדימה.

אמרנו כבר שזהו ללא ספק אחד הלהיטים המדוברים ביותר בענף האנטיאייג'ינג. למה? כי זה תהליך שיקום אמיתי לעור, הבא לידי ביטוי בחידוש ייצור האלסטין והקולגן – עניין שמתחיל אצל כולם בין גיל 30-35. המשמעות היא שהתוצאה הנהדרת לא חולפת, אלא מגיעה לשיאה אחרי מספר טיפולים ואחר כך נדרש רק לשמר אותה.


אצל אסנת מדובר במכשיר CeNergy של ונוס (המצאה ישראלית משובחת שרשומה כפטנט), המציע מענה למגוון בעיות עור, בצורה מדויקת, עם שליטה על עוצמת הטיפול, ללא תופעות לוואי ועם תוצאות אחידות ואפקטיביות. הטיפול מתבצע באמצעות שני ראשים מתחלפים על פי הצורך והאבחון: הדיימונד שמיועד למיצוק העור ולטפל ברפיון הסנטר, הצוואר והפנים ; והפרקשונל, שרושם הצלחה חסרת תקדים בהפחתת קמטים וצלקות.


בשורה התחתונה: כל היופי פה הוא השילוב הנכון והמדויק בין כל שיטות הטיפול. זה גם הייחוד של המקום. אני לא הגעתי על מנת לרזות, אבל אחרי הטיפים התזונתיים שקיבלתי מאסנת וגם יישמתי ("הרי אנחנו מה שאנחנו אוכלים"), הדיקור הקוסמטי וסדרת טיפולים של גלי רדיו – הרגשתי שניצחתי, שזו בדיוק הדרך להגיע לתוצאה אותה רציתי: העור נראה רענן ומוצק, הקמטים היטשטשו משמעותית והתחושה הכללית נפלאה.

Commenti


bottom of page